Zvonici cedry ruska

Dřevěné Produkty
anastasia

Cedrové lžíce /velká+malá/

Cedrové lžíce jsou nádherná ruční práce s osobitou kresbou, která je cedrovému dřevu vlastní i jemnou přírodní vůní.
Potraviny jsou při kontaktu s cedrovými lžícemi podporovány v zachování všech výživných hodnot, uchování vitamínů a enzymů.

Potrava je navíc obohacena užitečnými fytocidními látkami, jenž dřevo sibiřského cedru obsahuje. Lžičky jsou vhodné pro časté stolování, obzvláště doporučujeme dětem. Před užitím je dobré lžíce napustit cedrovým, olivovým či jiným kvalitním olejem.

CENA : 280,- Kč   


Cedrové lžíce s medvídky

Cedrové lžíce s medvídky jsou nádherná ruční práce s osobitou kresbou, která je cedrovému dřevu vlastní i jemnou přírodní vůní.
Potraviny jsou při kontaktu s cedrovými lžícemi podporovány v zachování všech výživných hodnot, uchování vitamínů a enzymů. Potrava je navíc obohacena užitečnými fytocidními látkami, které dřevo sibiřského cedru obsahuje.
Lžičky jsou vhodné pro časté stolování, obzvláště doporučujeme dětem.
Před použitím je vhodné lžíce napustit cedrovým, olivovým či jiným olejem.

Cedrové lžíce s medvídky jsou rodinnou záležitostí, do které jsou zapojení Elena a Sergej Usastovi. Technologii výroby-zděděnou tradici získali od svých rodičů. Sergej vyrábí základní tvar cedrových lžic, Elena vyřeže medvídky a dokončí jemné opracování - dýchne do nich "život". Cedrové lžíce se tak staly opravdovou součástí jejich rodiny. Takto vzácný strom - Cedr, jež byl povalený větrem dále žije, přenáší energii dobra i radosti všem, kteří o to stojí.

CENA : 90,- Kč    délka lžíce   9cm
CENA : 100,- Kč    délka lžíce  11cm
CENA : 130,- Kč    délka lžíce  14cm
CENA : 150,- Kč    délka lžíce  16cm

Miska ze dřeva sibiřského cedru

Miska ze dřeva sibiřské cedru je nádherný dar sobě, i přátelům. Je to krásná ruční práce, s osobitou kresbou vlasní dřevu cedru i jemnou přírodní vůní. Jídlo v takové misce je podporováno v zachování všech výživných hodnot potravin, uchování vitamínů i enzymů. Potrava je navíc obohacena užitečnými fytocidními látkami, jenž dřevo cedru sibiřského obsahuje. Před užitím je dobré misku napustit cedrovým či jiným olejem. Miska je vhodná pro časté stolování. Průměr misky je 18-20cm, výška přibližně 4cm.

CENA : 410,- Kč

Talíř ze dřeva sibiřského cedru

Talíř ze dřeva sibiřského cedru je nádherný dar sobě i přátelům. Je to krásná ruční práce s osobitou kresbou vlasní dřevu cedru i jemnou přírodní vůní. Jídlo v takovém talíři je podporováno zachování všech výživných hodnot potravin, uchování vitamínů i enzymů. Potrava je navíc obohacena užitečnými fytocidními látkami jenž dřevo cedru sibiřského obsahuje. Před užitím je dobré talíř napustit cedrovým či jiným olejem. Talíř je vhodný pro časté stolování. Průměr talíře 18-20cm, výška přibližně 4cm.

CENA : 410,- Kč

Náhrdelník z oříšků sibiřského cedru s přívěškemCedrové přívěsky - jsou ze zvonícího cedru?

Tahle otázka Vás zajímá. Odpověď nalezneme v 1 knize Zvonících cedrů. V nich je uvedeno, že nápad dědečka a pradědečka porazit a rozřezat zvonící cedr a poté kousky dřeva rozdat lidem, Anastasia neschválila. Tedy zvonící cedr nebyl pokácen ani rozřezán, zůstal na svém místě v tajze. Anastasia vše zařídila tak, že odevzdává svoji sílu všem, kteří jí dokáží využít k dobrým účelům.

Navlékání cedrového přívěsku - zapojení do energetického biopole člověka popisuje dědeček Anastasie v 2 díle zvonících cedrů těmito slovy:"Cedrový přívěsek se má navlékat stojíce bosíma nohama v trávě a dlaní levé ruky jej přitisknout k obnažené hrudi.

Více informací viz níže - cedrový přívěšek

CENA : 100,- Kč


Náhrdelník z oříšků sibiřského cedruLze jej užít jako náhrdelník i jako náramek.

Více informací viz níže - cedrový přívěšek

CENA : 80,- Kč


Růženec z oříšků sibiřského cedruVíce informací viz níže - cedrový přívěšek

CENA : 80,- Kč


Cedrový přívěšekPrvní zmínky o cedru najdeme u dávných druidů či silné kasty žreců vládnoucích světu. Starodávné národy využívaly cedr různě. Egypťané pochovávali faraony do cedrových sarkofágů. Asyrští  vládcové nosili amulety z cedru proto, aby zvětšili a upevnili svoji moc. Ženy z oblasti Asie získávali při dobývání srdcí mužů větší svůdnosti a přitažlivosti též pomocí amuletů z cedru.

V bibli se píše o podivůhodném cedru 42x. Ze všech těchto zmínek můžeme odvodit, že cedr je prospěšný i nám současníkům. Ženám pro zlepšení barvy tváří, mužům pro úspěch v dílech, a pro ty i druhé pro zdraví. Cedr to je velikán, krása a zdraví. Lidé kteří jsou neustle v energetickém poli cedru neznají únavu ani při práci ani v lásce.
Příroda stvořila cedr shromažďovatelem kosmické energie. Kousky tohodle dřeva dokáží obnovovat narušené biopole, čelit temným silám, které mi nazýváme obsažněji pomlouváním, poškozením,smůlou,uhranutím atd. Je dávno známé, že ti,kteří jsou v častém kontaktu s cedrovým dřevem, napříkad stolaři,řezbáři oplývají pevným zdravím. Není se čemu divit, vždyť stále přicházejí do kontaktu s energií cedru. Cedr je strom čistoty, při dotyku s ním odchází jak fyzické neduhy tak duševní poruchy. V bibli se píše jak léčit lidi,desinfikovat obydlí s pomocí cedru. Král Šalamoun postavil chrám z cedru. Za stavební materiál - velmi cenný dal 20měst. Jak v chrámu začala mše, píše se : "Naplnil prostor oblak". Co to bylo za oblak? Názory se různí, ať tak či tak, jisté je,že oblak vycházel z cedru. Cedr je nutné nosit tak, aby se dotýkal těla. Pokud se jeho barva změní, to cedr pracuje s vámi v místě. Barva může být od zelené do temně šedé. Bude se měnit podle celkového stavu a mohou z vás vyjít všelijaké nemoci a obtíže. Tak co dáte cedru pracovat, dotknout se, i s vaší láskou k lidem, přírodě, všemu co vidite, cítíte. Cedr nese lásku a láska - Vaše láska mění vše.

CENA : 70,- Kč

Vložky do bot - masážní s cedrovými oříškyVložky do bot jsou posety našitými cedrovými oříšky tak, aby masírovaly tlakové - akupunkturní místa chodidel. Spojení tlakových a reflexních zón na chodidlech člověka se všemi jeho orgány, je jeden z největších objevů dřívější medicíny.

Také při chůzi na boso člověk masíruje reflexní zóny chodidel a tím posiluje celkový stav svého organizmu. Ne nadarmo bylo ve starém Římě lidem do 25 roků zakazováno chodit v obuvi.

Dopřejte chůzi na boso často svým nohám, také můžete vyzkoušet jaké to je, když při každém kroku masírují akupunkturní zóny vašich chodidel desítky cedrových oříšků.

Vložky do bot s našitými cedrovými oříšky nejsou vhodné k běhání - zvyšuje se pravděpodobnost popraskání cedrových oříšků. Balení obsahuje několik cedrových oříšků na případnou opravu.

Záruka: 2 roky
Velikost vložek skladem: 39-40

CENA : 480,- Kč Dočasně vyprodáno

Cedrové vědro na oživení pitné vody 5l

1) Suché užití:
Cedrová vědra lze užít jako nádhernou - tajgou vonící dekoraci, jenž vyzařuje blahodárnou energii sibiřského cedru

2) Mokré užití :
Na oživení pitné vody

Živá a mrtvá voda, setkáváme se s ní převážně v pohádkách či legendách. Opravdu existují, nebo je to jen poutavé vyprávění našich předků? Ano, ony opravdu existují, vše je jednoduché. Mrtvá voda, je voda pramenící z hlubin země, je to voda s malým množstvím života -živých mikroorganizmů. Tato voda není vhodná k dlouhodobému užívání. Možná jste si všimli, že zvířata raději pijí vodu odstátou. Také akvaristé vědí, že voda z vodovodu může být pro rybičky nebezpečná.

Živá voda, je voda na povrchu země, tato voda se v čistém prostředí rychle plní množstvím životu prospěšných mikroorganizmů. Je to voda plná života a také život podporující. I dnes lze najít místa, např. v tajze nebo v horách, kde jsou studánky či napajedla, kde pramenitá voda proudí do vydlabaných klád a teprve z nich se pije. Voda, kterou jsme si dnes zvykli pít, je voda umrtvená - stabilizovaná např.chlorem či plynem proto, aby se nekazila v lahvích nebo vodovodním potrubí. Přidané látky zabijí prospěšné bakterie a stejně působí i v lidském těle, kde ničí prospěšné mikroorganizmy, bez kterých není zdravého života. Vědra z cedrového dřeva slouží k opětovnému oživení vody, která je navíc obohacována užitečnými fytocidními látkami, jenž dřevo sibiřského cedru obsahuje. Postup je snadný, vodu napustíme do cedrového vědra. Nejprve vyprchají přidané stabilizační látky a potom se rychle v takového vodě začnou množit prospěšné bakterie. Lépe je vodu z vodovodu nejprve napustit do větší nádoby např. demižónu - nechat otevřené hrdlo a takto den či déle odstátou vodu teprve nalít do cedrového vědra. To proto, abychom přímým napouštěním z vodovodu neničili již vodu oživenou.

Dědeček Anastasie pověděl o živé vodě následující:  " Pramenitou vodu je třeba dát přibližně na 3hodiny do hliněné nebo dřevěné nádoby z širokým hrdélkem. Voda, má do sebe nasáknou sluneční světlo, tak se v ní rodí organizmy potřebné pro život člověka. Říkáte jim mikroby a bakterie. Potom by tato voda měla stát ve stínu nejméně 3hodiny. Pak jí lze pít jako živou vodu." Než budete cedrové vědro napouštět vodou, ujistěte se, jestli je vědro dobře složeno a obruče pevně obepínají obvod. Pokud jsou obruče volné, stáhněte je níž tak, aby vědro pevně obejmuly. Naplňte jej vodou. Vědro bude ze začátku prosakovat či protékat, proto je třeba počkat, než se vědro zatáhne. Cedrové dřevo se rozmočí - roztáhne a tím se utěsní, což bývá 2-3 týdny. Než se tak stane, je třeba mít vědro někde, kde prosakování nebude vadit, např. ve vaně. Potom je dobré vědro umístit na nepropustnou podložku a pomocí například dřevěných špalíčků, na které vědro postavíme, zajistit větrání dna vědra. Podle potřeby občas vylejte vodu a bez použití chemických prostředků vědro vyčistěte. Můžete použít např. čistý kartáček.

Přejeme nám všem užitek i radost z oživené vody prosycené vůni tajgy - vůní sibiřského cedru.

Dobrou chuť. 

Dočasně vyprodáno
Cedrové vědro je zatím z Ruské strany nedostupné.


Cedrové vědro na oživení pitné vody 10l

Dočasně vyprodáno
Cedrové vědro je zatím z Ruské strany nedostupné.

Cedrové vědro na oživení pitné vody 15l

Dočasně vyprodáno
Cedrové vědro je zatím z Ruské strany nedostupné.

Copyright © 2010 Jiří Smutný. Všechna práva vyhrazena.