Zvonici cedry ruska

Ostatní Produkty
anastasia

Polštář plněný blankami ořechu sibiřského cedru 65x50cm 1,2kgCedrový polštář je vyroben z bavlněné tkaniny, plněný tenoučkými blankami slupky ořechu sibiřského cedru.

Polštář má výrazný ortopedický efekt - během spánku se výplň polštáře přizpůsobí tvaru těla, svaly jsou uvolněné, krční páteř je v přirozené poloze, dýchání volné.

Kouzelná vůně cedru obklopuje odpočívajícího člověka jemným přírodním aroma, což činí spánek klidnějším a hlubším.

Polštář je hypoalergenní, neakumuluje statickou elektřinu a nevyžaduje zvláštní péči. V případě potřeby je možné jej sušit na vzduchu či slunečními paprsky.

V průběhu celé užitné doby, majiteli zachovává všechny pozitivní vlastnosti a hromadí prospěšný energetický potenciál. Příjemné aroma cedru posiluje imunitní systém a dezinfikuje okolí. Doporučujeme zejména pro podpoření kardiovaskulárního systému i dýchacích cest. Dopřejte si kus svěžesti a síly cedrového lesa. Dobrou - odpočinkovou noc a lehoučké, světlé sny. Místnost, kde budeme spát, je možné navíc aromatizovat kapkou éterického oleje z jehličí či šišky sibiřského cedru na vatový tampón poblíž spícího člověka.

Polštář je tmavě zelný se zlatožlutým lemem. V rohu je vyšité logo zvonících cedrů. Nápis poduška v azbuce je použitý pouze pro účel fotografie v našem cedrovém obchůdku. Ostatní polštáře jej nemají.

Doba užití polštáře není ohraničena.
Upozornění : náplň polštáře postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem. Nejvíce vyhovuje lidem, kteří rádi spí na nízkých polštářích.

CENA : 1250,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky.

Polštář plněný pružnými hoblinkami sibiřského cedru 60x50cm 1,8kgOd dávných dob je známo, že lidé kteří jsou v častém kontaktu s cedrovým dřevem (řezbáři, truhláři) mají pevné zdraví. A není divu, cedrové dřevo dezinfikuje vzduch, étery cedru působí jako aromaterapie.

Polštář naplněný hoblinkami cedru vyplní místnost jemnou a svěží vůní cedrového lesa - jeho bioenergie blahodárně působí na spícího člověka během celého spánku. Takovýto spánek revitalizuje a omlazuje organizmus, zlepšuje funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému.

Mikromasážní účinek na kůži i akupunkturní body uší zlepšuje krevní oběh, posiluje imunitní systém, pomáhá předcházet nachlazení. Povlak polštáře je z bavlněné tkaniny, výplň cedrovými hoblinkami zabraňuje výskytu roztočů.

Pojďte také ulehnout na polštář, který vás obklopí čistou, svěží vůní sibiřské tajgy.

Doba užití polštáře není ohraničena.
Upozornění : náplň polštáře postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem.

CENA : 900,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky.

Polštář z lístků cedrové šišky 60x50cm 2,5kgPro Vaše zdraví i báječný pocit.

Polštář z lístků cedrové šišky je produktem formovaným samotnou přírodou.
Výplň polštáře vydává kouzelné aroma sibiřské tajgy, neboť lístky šišky sibiřského cedru obsahují vonný éterický olej i jemné aroma pryskyřic. 

Vdechování této vůně spícím člověkem má vliv na postupné ozdravování organizmu.

Polštář z lístků cedrové šišky je vhodný zejména pro ty, kteří mají rádi spánek na vyšším, pevnějším - tvrdším polštáři.


Uvolňující se fytocidy ničí choroboplodné mikroby, zároveň blahodárně působí na lidskou psychiku.
Mikromasážní účinek na kůži tváře zlepšuje cirkulaci krve, napomáhá vyhlazování vrásek, snímá otoky tváře. Stimulace akupunkturních bodů ušních boltců má blahodárný vliv na funkci všech vnitřních orgánů.
Hluboký spánek na polštáři z lístečků šišky sibiřského cedru vás naplní energií, zdravím a naladí na váš nový den. Polštář je vyroben z bavlněné tkaniny.
Místnost, kde budeme spát, je možné navíc aromatizovat kapkou éterického oleje z jehličí, šišky či pryskyřice sibiřského cedru na vatový tampon poblíž spícího člověka.
  

Doba užití polštáře není ohraničena.
Upozornění : náplň polštáře postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem.

CENA : 900,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky

Váleček z lístků šišky sibiřského cedru 40x15cm 1,4kgLéčebná i rehabilitační pomůcka pro naše zdraví. Váleček z lístků sibiřského cedru jemně masíruje naši hlavu, snímá únavu a také bolest šíje, hlavy a ramen.

Tento typ polštáře je vhodný pro lidi, kteří mají potíže s šíjí, se zády, pro ty, kteří chtějí podpořit své zdraví a vyhnout se případným budoucím problémům s páteří.

Je důležité, aby váleček byl dostatečně tvrdý, podkládá se v oblasti šíje, tak se dosahuje optimální anatomické polohy těla. Další možností je podložení nohou. V této poloze tělo lépe oddychuje - krev z nohou lépe odtéká.

Váleček z lístků cedrové šišky je produktem formovaným samotnou přírodou pro chvíle oddychu i relaxace. Lístečky cedrové šišky vydávají kouzelné aroma sibiřské tajgy, neboť obsahují vonný éterický olej i jemné aroma pryskyřic. Vdechování této vůně má vliv na postupné ozdravování organizmu.
Povlak je vyroben z bavlněné tkaniny.

Doba užití válečku není ohraničena.
Upozornění : náplň válečku postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem.

CENA : 620,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky

Podsedák z lístků cedrové šišky (masážní) 40x40 cmPodsedák z lístků šišky sibiřského cedru je vhodný pro mnohé z nás. Vždyť velkou část dne strávíme v sedě. Často sedíme v práci, doma, v autě.....

Podsedák s lístků šišky sibiřského cedru pomáhá řešit problémy spojené se sedavým způsobem života. Díky lístkům šišky je konstantní cirkulace vzduchu, který vytváří efekt klimatizace. Podsedák má také výborný masážní účinek.

Od dávných dob je známo, že se lidé, kteří přichází do častého kontaktu s cedrem - například řezbáři či truhláři těší výbornému zdraví. A není divu, vždyť cedrové dřevo má antibakteriální, bioenergetické i aromatické účinky. Podsedák z lístků šišky sibířského cedru dezinfikuje vzduch v místnosti. Naplňuje jej vůní lesa - Tajgy, což harmonizuje nervový systém člověka, uklidňuje při podráždění, tonizuje organizmus při únavě. Lístky cedrové šišky zabraňují výskytu roztočů.

Doba užití podsedáku není ohraničena.
Upozornění : náplň podsedáku postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem.

CENA : 480,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky

Podsedák z hoblinek sibiřského cedru (masážní) 40x40 cmPodsedák z hoblinek sibiřského cedru je vhodný pro mnohé z nás. Vždyť velkou část dne strávíme v sedě. Často sedíme v práci, doma, v autě.....

Podsedák z hoblinek sibiřského cedru pomáhá řešit problémy spojené se sedavým způsobem života. Díky cedrovým hoblinkám je konstantní cirkulace vzduchu, který vytváří efekt klimatizace. Podsedák má také výborný masážní účinek.

Od dávných dob je známo, že se lidé, kteří přichází do častého kontaktu s cedrem - například řezbáři či truhláři těší výbornému zdraví. A není divu, vždyť cedrové dřevo má antibakteriální, bioenergetické i aromatické účinky. Podsedák z hoblinek sibířského cedru dezinfikuje vzduch v místnosti. Naplňuje jej vůní lesa - Tajgy, což harmonizuje nervový systém člověka, uklidňuje při podráždění, tonizuje organizmus při únavě.

Doba užití podsedáku není ohraničena.
Upozornění : náplň podsedáku postupně sesychá a tím zmenšuje svůj objem.

CENA : 480,- Kč  (včetně DPH)
záruka 3 roky

Propolisový šáteček - bavlněná tkanina přibližně 50x50cmPřátelé,
vešli jste již někdy do chaty zařízené jako včelí úl? Vzpomínáte na tu kouzelnou vůni propolisu, včelího vosku - na atmosféru jenž zůstává uložena v mysli člověka jako voňavá, příjemná vzpomínka?

Propolisový šáteček dokáže podobnou atmosféru připomenou.

Propolisový šáteček je kus plátna, které bylo položeno do úlu a je nasyceno propolisem i včelím voskem.

Způsoby užití :
 • pro provonění a dezinfekci vzduchu položit v blízkosti zdroje tepla, či proudění vzduchu. (lázně, sauny, ložnice, obytné místnosti, pracovní prostory...)
 • inhalace. Propolisový šáteček položit na horkou vodní lázeň napuštěnou vrstvou nahoru. Opatrně inhalovat, aby nedošlo k popálení dýchacích ces ne déle jak 10minut.
 • na kůži. Šáteček zahřátý nad vodní lázní nastříháme na požadovanou velikost a přikládáme na problémové oblasti kůže. (bradavice, skvrny...)
Propolisový šáteček je možno užít mnohokrát, do vymizení specifické vůně.
Po každém užití šáteček vysušte na vzduchu složený napuštěnou stranou dovnitř.
Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých látek

CENA : 220,- Kč  (včetně DPH)
záruka 2 roky od data výroby

Krém balzám noční 30gKrém balzám noční nádherně tonizuje a dokonale vyživuje pokožku, zajišťuje hlubokou regeneraci, osvěžuje, uklidňuje podrážděnou pleť a obnovuje přirozenou vodní rovnováhu. Použivání balzámu zvyšuje pružnost pokožky, vyhlazuje linie vrásek, kůže získává matný vzhled, stává se elastickou, sametově hedvábnou. Cedrová živice, která je součástí balzámu má schopnost očistit buněčné membrány, tím se zlepšuje jejich funkce, normalizuje buněčný metabolizmus. Balzám jemně a hloubkově čistí pokožku, aniž by působil podráždění či suchost pleti a také stimuluje syntézu kolagenu v kůži. Kouzelná, něžná vůně cedrové pryskyřice, včelích produktů i čistých přírodních olejů pohladí tělo i duši.

Krém balzám je určen k ošetřování a ochraně pleti obličeje před nežádoucími faktory dnešního prostředí, obzvláště v městských podmínkách.

Krém balzám obsahuje cedrovou živici, propolis, včelí vosk, výtažky z klíčků pšenice, hroznového jadýrka. Kompozici olejů: cedrového ořechu, olivového, levandulového, mandlového, rakytníkového, broskvového, růžového, jojobového, tymiánového a oleje z čajového dřeva.

Použití: balzám nanášejte v tenoučké vrstvě na čistou pleť obličeje jemnými masážními pohyby po dobu 2-3 minut.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých látek.

CENA : 370,- Kč  (včetně DPH)
záruka 1 rok od data výroby

Krém balzám denní 30gKrém balzám denní nádherně vyživuje a hydratuje pokožku, dělá jí elastickou, sametově hedvábnou. Balzám ošetřuje buňky kůže biologicky aktivními látkami, které stimulují syntézu kolagenu v kůži, způsobují zvýšení ochranných - bariérových funkcí kůže proti nežádoucím vlivům. Je také určen k ošetřování a ochraně pleti obličeje před negativními faktory dnešního prostředí, obzvláště v městských podmínkách. Cedrová živice, která je součástí balzámu má schopnost očistit buněčné membrány, tím se zlepšuje jejich funkce, normalizuje buněčný metabolizmus. Kouzelná, něžná vůně cedrové pryskyřice, včelích produktů i čistých přírodních olejů pohladí tělo i duši.

Krém balzám obsahuje cedrovou živici, včelí vosk, propolis, kompozici olejů: meruňkový, bergamotový, olivový, klíčků pšenice, cedrového ořechu, mandlový, broskvový, pelyňkový, z vinného jadýrka, nerolinový, peralgoniový..

Propolis: vyjímečný přírodní produkt, s některými dobrými vlastnostmi antibiotik. Včelí výrobek propolis se skládá z velikého množství látek rostlinného a živočišného původu. Chemické složení propolisu obsahuje více než 50 různých látek a není zcela známo. Pryskyřice a balzámy 50-55%, vosk asi 30%, éterické oleje 10-15%, pyly asi 5%.

Použití: krém nanášejte v tenoučké vrstvě na čistou pleť obličeje jemnými masážními pohyby po dobu 2-3 minut

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých látek.

CENA : 370- Kč  (včetně DPH)
záruka 1 rok od data výroby

Krém balzám na nohy - dezodorační s mumiem 30gKrém balzám je určen pro péči o pleť nohou, pro zvýšení komfortu, příjemného pocitu při chůzi i odpočinku. Krém balzám je rozpracován na základě cedrové živice, mumia, propolisu, včelího vosku s kompozicí olejů: klíčků pšenice, rakytníku, hroznového jadýrka, čajového dřeva, baziliky. Krém balzám zabezpečuje výživu buněk kůže biologicky aktivními látkami, které způsobují zvýšení ochranných, barierových funkcí pleti, zrychlení procesu léčení popraskané kůže, odřenin, puchýřů, mozolů, různých posttraumatických poškozeních ze sportovních i jiných činností. Je efektivní při pocitu tíhy nohou, zvýšené potivosti nohou, změkčení hrubé kůže nohou.

Mumio - jedna z nejcenějších látek přírodního původu, jenž se osvěčila po staletí - mumio, je starodávný přírodní balzám. Je to unikátní komplex biologicky aktivních látek vytvořených přírodou. Jedinečná kombinace organických a minerálních sloučenin. Stimuluje oxidačně - redukční procesy přímo do poškozených tkání a tím podporuje jejich aktivní obnovu.

Užití: krém balzám nanést v tenoučké vrstvě na postiženou oblast kůže. V případě potřeby obvázat obvazem, přelepit náplastí, natíráme opakovaně maximálně 3x za den.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek

CENA 380, -Kč  (včetně DPH) Dočasně vyprodáno
záruka 1 rok od data výroby

Krém balzám s mumiem, čagou - regenerující, masážní 30gKrém balzám je určen pro péči o pleť, zabezpečuje výživu kůže biologicky aktivními látkami, které způsobují zvýšení ochranných - bariérových funkcí kůže. Pomáhá ulevit bolesti při masáži, je prospěšný při výkonu činnosti se zvýšenou fyzickou námahou. Zrychluje procesy léčení při různých traumatických poškozeních kůže, obnovu tkání při zranění, je prevencí hematomu i otoků. Je efektivní při léčbě posttraumatických stavů - modřin, naraženin , podvrknutí, zánětlivých procesech, zvýšeném či sníženém svalovém tonusu, pří léčbě suché pleti. Krém balzám je rozpracován na základě cedrové živice, mumia, propolisu, extraktu březové houby čagy, včelího vosku s kompozicí olejů: cedrový,rakytníkový, klíčků pšenice, jadýrka vinné révy, grapefruitový.

Extrakt z březové houby čagy je po století využívaný nárdodní medicínou ruského severu a sibiře jako preventivní lék proti mnohým neduhům. Mírní bolestivost a léči infekce. Ve svém složení obsahuje organické kyseliny, polysacharidy, pryskyřice, makro i mikro elementy. Čaga obsahuje značné množství betulinu, mocného přírodního antiseptika. Zabraňuje tvorbě zánětlivých procesů.

Užití: krém balzám nanášejte v tenoučké vrstvě a vtírejte masážními pohyby 2x denně

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek

CENA : 370,- Kč (včetně DPH)
záruka 1 rok od data výroby

Krém balzám tělový-omlazujícíKrém balzám je rozpracován na základě cedrové živice, včelího vosku, výtažku ze sibiřské jedle s kompozicí olejů: cedrového ořechu, hroznového jadýrka a santalového dřeva.

Vybrané složení zabezpečuje výživu buněk kůže biologicky aktivními látkami, které způsobují zvýšení ochranných-bariérových funkcí kůže. Cedrová živice, která je součástí balzámu má schopnost čistit buněčné membrány, tím zlepšuje jejich funkci a normalizuje buněčný metabolismus.

Vlastností krém balzámu je schopnost aktivovat příjem buněčné výživy, obnovit elasticitu cév, snížit stagnující jevy v kloubech a páteři. Je možné jej použít pro zpomalení stárnutí kůže a předejítí předčasnému  vzniku vrásek. Kouzelná, něžná vůně pryskyřic, včelích produktů i čistých přírodních olejů pohladí tělo i duši.

Použití:

Balzám nanášejte v tenoučké vrstvě na kůži, vtírejte jemnými masážnimi pohyby 2 až 3 minuty dvakrát za den,po dobu 2-3 měsíců. Pro předejítí vzniku vrásek a zpomalení stárnutí kožních buněk je potřebné krém nanést na čistou pleť tváře, šíje, rukou.... přez noc.

- Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
- Uchování - na tmavém, chladném místě. 

CENA: 370,-Kč (včetně DPH)  
Záruka 1,5 roku od data výroby

Cedrové mýdlo - šampón s výtažky bylin tajgy a medu 80g - ruční práce

Cedrové mýdlo - šampón vyživuje, posiluje, čistí i zjemňuje strukturu vlasů, zlepšuje stav vlasové pokožky.  Je vyráběno ručním postupem tzv. studeným procesem, tak si zachovává všechny důležité složky - vitamíny, fosfolipidy, aminokyseliny i stopové prvky, které jsou obsaženy v přírodních olejích v bylinách i medu.

Mýdlo s kouzelnou přírodní vůní je rozpracováno na základě:

 • olejů ze sibiřského cedru, jadýrka vinné révy, lopuchového, jojobového, bambuckého


 • olejů ze sibiřského cedru, jadýrka vinné révy, lopuchového, jojobového, bambuckého
 • éterických olejů ze sibiřského cedru, himalájského cedru, rozmarýnu, eukalyptu, čajového dřeva a máty peprné
 • výtažků bylin tajgy, heřmánku, kopřivy, lopuchu
 • včelího medu
 • Vhodné pro časté užití a všechny typy vlasů
 • Nedoporučuje se na odbarvené vlasy
 • V případě vniknutí do očí, vypláchněte větším množstvím tekoucí vody
 • Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých látek

CENA: 150,- Kč  (včetně DPH)
Záruka 1 rok od data výroby

Cedrové mýdlo toaletní medovo - mléčné 80g

Cedrové mýdlo je vyráběno ručním postupem, tak zvaným "studeným procesem", tak si zachovává všechny blahodárné látky - vitamíny, aminokyseliny, fosfolipidy i stopové prvky, které jsou obsaženy v přírodních olejích, bylinách, medu i mléce.

Cedrové mýdlo díky užití rostlinných olejů, bylin, medu i mléka vyživuje, zjemňuje i čistí pokožku. Cedrová živice s kompozicí éterických olejů zlepšují celkový stav pokožky, podporují hojení poranění - škrábanců, prasklin, odřenin i jiných poškození kůže.

 

Mýdlo s nádhernou přírodní vůní je rozpracováno na základě olejů : ze sibiřského cedru, jadýrka vinné révy, mandlového, kakaového, kokosového a lopuchového. éterických olejů : ze sibiřského cedru, rozmarýnu, levandule, eukalyptu, máty peprné, čajového dřeva a cedrové živice. výtažků z rostlin : rakytníku, kurilského čaje, jilmu. medu, kravského mléka, glycerinu, hydroxidu sodného

 • Neobsahuje barviva a konzervační látky
 • Použití: vhodné pro všechny typy pleti, obzvlášť vhodné pro suchou a podrážděnou pokožku
 • Kontraindikace : individuální nesnášenlivost jednotlivých látek
 • V případě vniknutí do očí, vypláchněte velkým množství tekuté vody

CENA: 150,- Kč  (včetně DPH)  
Záruka 1 rok od data výroby

Cedrové mýdlo toaletní se skořápkou cedrového ořechu pílingové 80g

Cedrové mýdlo se skořápkou cedrového ořechu je vyráběno ručním postupem, tak zvaným " studeným" procesem, tak si zachovává všechny blahodárné látky - vitamíny, aminokyseliny, fosfolipidy i stopové prvky, které jsou obsaženy v přírodních olejích, éterických olejích i cedrové živici.

Cedrové mýdlo je vyrobeno takovým způsobem, že všechny cenné složky jsou kůží snadno absorbovány. Přidaná, speciálním způsobem drcená skořápka cedrového ořechu jemně mechanicky čistí nečistoty a také odstraňuje odumřelé částečky kůže, má mikromasážní efekt, zlepšuje prokrvení pokožky i její schopnost přijímat živiny.

Cedrová živice, která je součástí mýdla dezinfikuje, má protibakteriální účinek, uklidňuje zarudlou pokožku.

Přírodní rostlinné oleje i éterické oleje tvoří kombinaci, která má schopnost odstraňovat únavu, stimulovat procesy obnovení vnitřních sil organizmu.

 

Složení:
cedrový olej, kokosový olej, mandlový olej, kakaové máslo, bambucké máslo. éterické oleje : sibiřského cedru, himalájského cedru, rozmarýnový, eukaliptový. drcená skořápka oříšku sibiřského cedru.

 • Neobsahuje barviva a konzervační látky
 • Použití: vhodné pro všechny typy pleti, doporučujeme pro každodenní užití.
 • Kontraindikace : individuální nesnášenlivost jednotlivých látek
 • V případě vniknutí do očí, vypláchněte velkým množství tekuté vody

CENA: 150,- Kč  (včetně DPH) 
záruka 1 rok od data výroby


Cedrové mýdlo na holení s cedrovou živicí a bílým jílem 80g

Cedrové mýdlo je vyráběno ručním postupem, tak zvaným "studeným" procesem, tak si zachovává všechny blahodárné látky - vitamíny, aminokyseliny, fosfolipidy i stopové prvky, které jsou obsaženy v přírodních olejích, cedrové živici i bílém jílu.

Cedrové mýdlo díky užití rostlinných olejů, éterickým olejů, cedrové živice i bílého jílu vyživuje, čistí i zjemňuje pokožku, zabraňuje zánětlivým procesům.

Mýdlo s přírodní vůni je rozpracováno na základě:

 • olejů sibiřského cedru, kokosového, ricinového, mandlového, bambuckého másla
 • cedrové živice, bílého jílu, glycerinu, drcené meduňky, hydroxidu sodného

Éterických olejů : levandulového, rozmarýnového, sibiřského cedru, himalájského cedru, eukalyptového a meduňkového. Neobsahuje barviva a konzervační látky.

Použití: vhodné pro všechny typy pleti, obzvlášť vhodné pro suchou, citlivou a podrážděnou pokožku. Vytvořte pěnu pomocí štětky na holení a naneste na tvář.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých látek
V případě vniknutí do očí, vypláchněte velkým množstvím tekoucí vody.

CENA: 150,- Kč (včetně DPH)
Záruka 1 rok od data výrobyCopyright © 2010 Jiří Smutný. Všechna práva vyhrazena.