Zvonici cedry ruska

Elixíry, Koupel, Parfémy
anastasia

Cedrový elixír v cedrovém oleji 100ml

Potravinový doplněk
(Cedrový elixír v cedrovém oleji není EU schválený jako lék, nemá schválené léčebné účinky, nelze jej za léky zaměňovat a je vedený jako potravinový doplněk)

Koncem roku 2017 jsme v cedrovém domě začali vyrábět nový produkt, který je kombinací dvou nejsilnějších produktů, cedrového elixíru a cedrového oleje.
Myšlenka na vznik tohoto produktu vznikla v ten čas, kdy jsme začali dostávat zpětnou vazbu od uživatelů cedrového elixíru. Účinek cedrového elixíru se ukázal být pro některé uživatele příliš silný.
Proto vznikla tato mírnější kombinace, která působí jemněji a zároveň pomůže připravit lidský organizmus na užití čistého elixíru.
Cedrový elixír v cedrovém oleji očišťuje tkáně lidského organizmu na všech úrovních, na úrovni buněčné, na úrovni vnitřních orgánů a systémů, na úrovni informační, která ovlivňuje biopole člověka. Je přírodním regulátorem, který napomáhá sladit vnitřní procesy a udržet zdraví v období silného stresu.
Cedrový elixír v cedrovém oleji je efektivní prostředek k obnově životně důležitých rezerv organizmu a snížení jeho únavy.

Užití:

 1. Cedrový elixír v cedrovém oleji lze užívat jako samostatný produkt, třikrát denně čajovou lžičku (ne kovovou) 20minut před jídlem.
 2. Pokud chcete připravit organizmus na užití čistého cedrového elixíru, potom užívejte po dobu 1 měsíce elixír v cedrovém oleji 3x denně čajovou lžičku 20minut před jídlem. Následující měsíc pak užívejte ráno čistý elixír 6 kapek nebo 1 tobolku a večer (ne v noci) 1 čajovou lžičku elixíru v cedrovém oleji.

Uchovat v temnu a chladu, v dostatečné vzdálenosti od zářičů jako je mobilní telefon, mikrovlná trouba, televize, počítač.......

Složení : 95% cedrový olej, 5% elixír (olej získaný listováním celé šišky sibiřského cedru)

Kontraindikace : individuální nesnášenlivost jednotlivých složek

Cedrový elixír v cedrovém oleji

CENA : 780,-Kč  (včetně DPH)
záruka 1 rok od data výroby


Cedrový elixír - olej 30ml

složení - olej z šišky sibiřského cedru 30ml - 180 kapek/dávka na 1měsíc

způsob užití - 6 kapek elixíru před snídaní na lačno, nebo během snídaně. (neužívat kovovou lžičkou) Nejvyššího efektu se dosahuje při užívání elixíru po dobu 2 měsíců, pak následuje 1 měsíc přestávka. Po uplynutí 1 měsíce je možné kůru opakovat.

Uchovat v temnu a chladu, v dostatečné vzdálenosti od zářičů jako je mobilní telefon, mikrovlná trouba, televize, počítač......

S polykáním cedrového elixíru nepospíchejte, nechte jej v puse chvíli rozplynout, vychutnávejte jeho nádhernou jiskřivě pryskyřičnou chuť.

Kontraindikace - nezjištěna

CENA : 4000,- Kč  (včetně DPH); Dočasně vyprodáno
záruka 1 rok od data výroby


Cedrový elixír - kapsle 30ks

složení - olej z šišky sibiřského cedru 30kapslí / dávka na 1měsíc obal - kapsle - želatina

způsob užití - 1 kapsle elixíru před snídaní na lačno, nebo během snídaně. Nejvyššího efektu se dosahuje při užívání elixíru po dobu 2 měsíců, pak následuje 1 měsíc přestávka. Po uplynutí 1 měsíce je možné kůru opakovat.

Uchovat v temnu a chladu, v dostatečné vzdálenosti od zářičů jako je mobilní telefon, mikrovlná trouba, televize, počítač......

Kontraindikace - nezjištěna

CENA : 4000,-Kč  (včetně DPH) Dočasně vyprodáno
záruka 2 roky od data výrobyCedrový elixír - olej 30ml , dárkové balenísložení - olej z šišky sibiřského cedru 30ml - 180 kapek/dávka na 1měsíc

způsob užití - 6 kapek elixíru před snídaní na lačno, nebo během snídaně. (neužívat kovovou lžičkou) Nejvyššího efektu se dosahuje při užívání elixíru po dobu 2 měsíců, pak následuje 1 měsíc přestávka. Po uplynutí 1 měsíce je možné kůru opakovat.

Uchovat v temnu a chladu, v dostatečné vzdálenosti od zářičů jako je mobilní telefon, mikrovlná trouba, televize, počítač......
Kontraindikace - nezjištěna

elixir_olej

CENA : 4300,-Kč Dočasně vyprodáno
záruka 1 rok od data výroby

Cedrový elixír - kapsle 30ks , dárkové balenísložení - olej z šišky sibiřského cedru 30kapslí / dávka na 1měsíc
obal - kapsle - želatina

způsob užití - 1 kapsle elixíru před snídaní na lačno, nebo během snídaně. Nejvyššího efektu se dosahuje při užívání elixíru po dobu 2 měsíců, pak následuje 1 měsíc přestávka. Po uplynutí 1 měsíce je možné kůru opakovat.

Uchovat v temnu a chladu, v dostatečné vzdálenosti od zářičů jako je mobilní telefon, mikrovlná trouba, televize, počítač......
Kontraindikace - nezjištěna

CENA : 4300,- Kč Dočasně vyprodáno
záruka 2 roky od data výroby

Cedrový  elixír

Potravinový doplněk (cedrový elixír není EU schválení jako lék, nemá schválené léčebné účinky, nelze jej za léky zaměňovat a je vedený jako potravinový doplněk)

Vážení přátelé, téměř všichni, co se zajímáme o produkty ze sibiřského cedru jsme čtenáři knih Zvonící cedry Ruska, v kterých nám Vladimír Megre poutavě vypráví o nádherné dívce - ženě Anastasii. Právě Anastasia řekla Vladimírovi, že ze sibiřského cedru lze vyrobit celou škálu užitečných i léčivých produktů.

Nyní Vám předkládáme další z nich, je to cedrový elixír - olej získávaný lisováním cedrových šišek. Proč je tak drahý? Představte si, zatím co olej z cedrových oříšků z lisu vytéká proudem, z celého měšce šišek vloženého do lisu, vytéká tento olej pouze po kapkách. Množství oleje získaného lisováním cedrových šišek, je proti oleji získaném lisováním cedrových oříšků v poměru 1 : 42. Přesto výsledek stojí za toto úsilí.


To co zůstane po skončení lisování cedrových šišek při výrobě Cedrového elixíru.


Olej z šišky sibiřského cedru obsahuje cedrový olej, éterické oleje i cedrovou živici a to v poměru unikátně zformovaném samotnou přírodou. Olej je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny, obsahuje širokou škálu stopových prvků nezbytných pro lidské tělo. Velmi důležitá je unikátně vyvážená povaha - složení těchto mikro a makro elementů, které jsou snadno stravitelné a výborně přijímané lidským tělem.

Patrně největší užitek elixíru je v jeho působení na krev člověka. Nejen, že zvyšuje či snižuje množství té či jiné složky krve, on vytváří harmonii - balanc jednotlivých složek směrem k ideálním hodnotám, působí jako harmonizátor biologického rytmu lidského těla.

Při každé nemoci je nutné normalizovat stav vnitřního prostředí lidského těla, harmonizovat stav imunitního systému. To je důvod, proč lékaři obeznámení s vlastnostmi cedrového oleje jej doporučují užívat v procesu léčby. Elixír má schopnost násobit tento efekt Elixír ze sibiřského cedru má schopnost zacelovat poškozený energetický obal člověka a podstatně zvýšit jeho sílu - intenzitu.

Klinické zkoušky elixíru z šišky sibiřského cedru byly provedeny v Novosibirsku ve výzkumném ústavu sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Vedoucí vědecký pracovník v Institutu klinické a a experimentální lymfologie Ph.D Natalya Nikolajevna Svechnikova.

Elixír - cedrový produkt mě opravdu překvapil, získali jsme neočekávaný výsledek. Jeho hlavním rysem je unikátní složení mikroelementů, které působí na harmonizaci těla. Naše studie prokázaly schopnost vyvažování krevních leukocytů, trombocytů, hemoglobinu, vyvažuje se hladina železa, mědi i dalších složek. Jak ukazují výsledky laboratorních testů, hodnoty prakticky všech sledovaných parametrů se postupně blížily středu, počet chybějících prvků se zvyšuje a prvky obsažené v přebytku se snižují. Tak postupně den za dnem elixír vrací tělo do žádané rovnováhy.

U všech kontrolovaných osob došlo po 1 měsíci užívání elixíru k těmto výsledkům:
 • k posunu (harmonizaci) jednotlivých prvků obsažených v krvi směrem ke středu - optimu
 • ke zvýšení obrané síly organizmu v boji proti infekcím
 • ke zvýšení emocionální odolnosti při stresových situacích
 • ke zvýšení úrovně fyzické síly i vitality
 • ke zlepšení celkové nálady
 • ke zlepšení kvality pleti, vlasů i nehtů
 • k snížení úrovně únavy
 • nežádoucí účinky nezjištěny
Výsledkem provedených testů je prohlášení:
Bylo prokázáno, že schopnost elixíru z šišky sibiřského cedru je výrazně zlepšit zdraví člověka.

Elixír ze sibiřského cedru není levným produktem, avšak šťastný život člověka je nerozlučitelně spjatý s jeho kvalitou - zdravím a to je hodnota nesrovnatelně vyšší.

Našim posláním je nést porozumění, zdraví i krásu, která je ukryta v přírodních produktech sibiřské Tajgy.Koupelový olej Anasta - 12 lahviček po 20ml


Koupelový olej Anasta je přírodní kosmetický prostředek, který účinně pečuje o pokožku těla, vyživuje ji, hluboce zvlhčuje a vytváří sametový efekt. Kompozice cedrového oleje a cedrového elixíru, které koupelový olej obsahuje je komplexní terapií potřebných přírodních vitamínů, minerálů a mastných kyselin.

Při pravidelném užití pak můžeme snadno vynechat jiné přípravky, tak často obsahující různé chemikálie ve formě konzervantů, stabilizárorů, vonných složek, chemických "výplní"... které nepříznivě ovlivňují celkový stav pokožky.

Schopností naší cedrové lázně je "vytáhnout" z buněk toxiny i jiné nečistoty, díky tomu kůže začíná lépe dýchat, stává se pružnější, odchází různé problémy, podráždění, zarudnutí či vyrážky.
Účinek této procedury je možné ucítit brzy, někdy se dokonce stav může přechodně zhoršit, nejčastěji po 1-2 aplikaci, pak dochází k zlepšení. Balení je určeno pro 12 lázní. Chcete-li dosáhnout dlouhodobějších výsledků, doporučujeme užít postupně všech 12 lázní s přestávkou 3-5 dnů.

Způsob užití:
nalijte obsah 1 lahvičky do 200-300 litrové lázně s vodou ohřátou na 37-38 stupňů C. Nejlepší čas pro naši cedrovou lázeň je ve večerních hodinách, doba jejího trvání je 15-20 minut. Po skončení lázně se nesprchujte ani neutírejte ručníkem, nechte pokožku volně uschnout.

Složení:
Cedrový olej, cedrový elixír (olej získaný lisováním celé šišky sibiřského cedru).

Účinek:
 • - zlepšuje regeneraci a elasticitu pokožky
 • - očišťuje organizmus na buněčné úrovni
 • - zlepšuje krevní oběh, posiluje srdeční sval
 • - příjemný - uvolňující prožitek cedrové lázně blahodárně působí na nervový systém člověka
Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek

POZOR: Buďte velmi opatrní při výstupu z vany, cedrový olej na stěnách vany způsobuje kluzký povrch, zvyšuje nebezpečí uklouznutí a pádu.

CENA : 1220,-Kč  (včetně DPH) Dočasně vyprodáno
záruka 18 měsíců od data výroby
Cedrový parfém Megre "STVOŘENÍ" 50ml


..."a ještě mnoho neobyčejného může dávat Cedr.
Co neobyčejného například? Nádherné parfémy je možné vyrobit z éterického oleje cedru, hodnotné i léčivé parfémy. Žádná umělá vůně nepředstihne jejich aroma.
Étery cedru představují duch Vesmíru, jsou schopny léčit tělo a chránit člověka od zlého.."
Úryvek rozhovoru Anastasie s Vladimírem Megre z knihy Stvoření.

Cedrový parfém, o kterém hovoří Anastasia Vám nyní předkládáme. Vyrábí se ručním postupem v cedrovém domě.

Hluboké pryskyřičné aroma hraje všemi odstíny cedru. Nezaměníte jej s jiným. Složité aroma se neotevře ihned, také se liší člověk od člověka, je osobní a vypráví o mnohém. Několik minut poté, co parfém použijete, se vůně stane sotva znatelnou, nenápadnou - srozumitelnou pouze Vám. Nepůsobí ani tak na úrovni vůně, ale na jiné, jemnější úrovni - úrovni vibrací.

Nositelům této vůně dává sebedůvěru a vnitřní sílu. Lidé co rozumí parfémům jednohlasně říkají, že o takové vůni ještě neslyšeli, je mimo smysly a pochopení.

Je vhodný pro ženy i muže.
Vyrobeno v cedrovém domě.

Složení: čistý éter sibiřského cedru
Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
Upozornění: nemanipulujte v blízkosti otevřeného ohně, chraňte oči.

CENA : 2800,- Kč  (včetně DPH)
záruka 5 let od data výroby
Cedrový parfém Megre "105" 50ml


Nejlehčí, téměř beztížná vůně se stěží znatelnou hořkostí. Složena je z čistého cedrového éteru a vůní květů Tajgy.

Jsou to vůně květů divokého plaménku, sněženek, divokého rozmarýnu, lesních fialek a svěžesti první jarní zeleně modřínu. Růžový grapefruitový olej s pačulí nádherně doplňuje voňavou kytici buketů Tajgy.
Parfém zřejmě osloví milovníky snění, volnosti, cestování i dobrodružství.

Je vhodný pro ženy i muže.
Vyrobeno ve Francii pro "Zvonící cedry".

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
Upozornění: nemanipulujte v blízkosti otevřeného ohně, chraňte oči.

CENA : 2800,-Kč  (včetně DPH)
záruka 5 let od data výroby
Cedrový parfém Megre "107" 50ml


Aromata dřevin a travin odhalují rozmanitost vůní Tajgy, navozují pocit, že jste vstoupili do ní a všemi smysly - plnými doušky si užíváte tu nádheru.

Cítíte vůni čerstvé ranní travičky, deště, mechů i svěžího jarního jehličí cedrů. Kytici vůní překrásně doplňuje čistý cedrový éter přinesený ze Sibiře a citrus. Aróma parfému není jen pro krásu, je také antistresovou terapií s omlazujícím efektem.

Je vhodný pro ženy i muže.
Vyrobeno ve Francii pro "Zvonící cedry".

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
Upozornění: nemanipulujte v blízkosti otevřeného ohně, chraňte oči.

CENA : 2800,-Kč  (včetně DPH)
záruka 5 let od data výroby
Cedrový parfém Megre "109" 50ml


Hluboká, bohatá vůně dřevin i květin s tóny lesních fialek, cedrové kůry i husté cedrové pryskyřice. Buket doplňuje kardamon a ušlechtilé pižmo.

Složité, vícevrstvé aroma parfému se otevírá dlouhou dobu a mění se v průběhu několika hodin. Parfém si zřejmě oblíbí lidé upřímní, klidní a vyrovnaní, ti co přesně vědí kam jdou.

Je vhodný pro muže i ženy.
Vyrobeno ve Francii pro "Zvonící cedry".

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.
Upozornění: nemanipulujte v blízkosti otevřeného ohně, chraňte oči.

CENA : 2800,-Kč  (včetně DPH)
záruka 5 let od data výrobyCopyright © 2010 Jiří Smutný. Všechna práva vyhrazena.